Yükleniyor..
Menü

BUFF Hakkında

Telefonunuz çizilmesin mi istiyorsunuz?

BUFF KORUYUCU Film dört katmandan oluşur ve her bir katmanın farklı işlevi vardır. Öncelikle , şok darbe emici ve dağıtıcı katman ve anti-şok katmanı ile dış darbelere karşı çift koruma sağlar. Bu ilk katman darbelerin büyük bir kısmını absorbe ederek yok eder. Daha sonra bu katmandan geçen darbeler, darbe dağıtıcı katman tarafından dağıtılır. 

Buff Lab yüksek dayanıklı elastik katman içermesiyle eşsiz dayanıklılık ve esneklik ile şok ve darbelerin üstesinden gelerek Cihazınızın zaman içinde eskime ve çizilmelerine karşın özel koruma sağlar.

Buff ekran koruyucu film Hava kabarcığı salan / Yeniden pozisyonlandırılabilir Silikon Yapışkan Tabaka sadece kullanıcıların 'filmi kolaylıkla uygulayabilmeleri için yapılmıştır. Bu katmandaki, film ve küçük hava kabarcıkları 24-48 saat içinde kendiliğinden dağılarak yok olur.

Buff ekran koruyucuların kalınlığı 0,33 mm dir.

Özellikler

ResimShock Absorption
BUFF Lab yapısında barındırdığı özel laboratuvar katmanları ile Cihazınızın düşme çizilme vb. kazalarının etkilerini emerek yok etmeye yardımcı olur.

ResimAir Bubble-releasing
BUFF Premium Silikon Film uygulama işlemi sırasında ortaya çıkabilecek küçük kabarcıklar, 24-48 saat içinde kendiliğinden yok olurdiliğinden yok olur.

ResimScratch Proof
Çizilmeye karşı dayanıklı teknoloji, telefonunuzun günlük kullanımdan dolayı oluşan eskime ve çizilmeyi önlemeye yardımcı olur.

ResimStretch Resistance
BUFF Labsın zaman içinde edindiği deneyimler ile ileri düzeyde dirençli streç üretim teknolojisine ulaşmıştır.

ResimNon Slip Grip
BUFF film cihazınızın ellerinizden kayıp düşme olasılığını düşüren dokusal tutunma özellikli bir yapıya sahiptir.

Quick & Easy Installation
Hava kabarcığı salan / Yeniden pozisyonlandırılabilir Silikon Yapışkan Tabaka sadece kullanıcıların 'filmi kolaylıkla uygulayabilmeleri için yapılmıştır. Bu katmandaki, film ve küçük hava kabarcıkları kendiliğinden dağılarak yok olur.

BUFF Labs'ın Sahtelerini Ayırt Edin

Buff Labs'ın üretmiş olduğu dirençli koruyucu film dünya çapında büyük ilgi gördüğünden dolayı bir çok taklidi üretilmiştir. Sahtelerini ayırt etmeniz için bazı öneriler ve püf noktaları destek kısmının ikinci kategorisinde dokuman olarak verilmiştir. BUFF'ın Türkiye'deki resmi olan tek satıcısı SETA TELEKOMÜNİKASYON  BİLİŞİM ORGANİZASYON İTHALAT İHRACAT SAN VE TİC LTD ŞTİ firmasıdır haricinde hiç bir satıcısı yoktur.

BUFF Labs Garanti Kapsamı

BUFF ekran koruma filmi düzenli çizilmez ekran koruma, günlük kazalara karşı geliştirilmiş darbe korumasını sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcı ve Tüketici,  Buff Labs'ın sorumluluğunun münhasıran ekran koruma filmin değiştirilmesi ile sınırlı olduğunu kabul eder. Hiçbir koşulda Buff Labs ve Buff Labs'ın ürünleri ile birlikte kullanılan (elektronik dahil) tüm öğeler için sorumlu olmayacaktır. Buff Labs dirençli koruyucu streç filmin doğru uygulamasını, ne de film tarafından korunan içeriklere herhangi bir zarardan sorumlu değildir. BUFF kullanıcının memnuniyetini içeriğini katmanlar ile koruyucu sağlaması için kullanıcının sorumluluğundadır.

Türkiye Exclusive Distribütörü

Seta Telekomünikasyon Bilişim Organizasyon İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Tic.Sic.No:921883
www.bufflabs.com.tr

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz