Yükleniyor..
Menü

Samsung Glalaxy S7 için Kılıf ve Ekran Koruyucu Tavsiyeleri

Samsung Galaxy S7 Merakla Bekleniyor

Samsung markası gün geçtikçe kendini geliştirmeye devam ediyor. Özellikle akıllı telefon anlamında çığır açan Samsung markası en çok tercih edilen markalardan biri halini aldı. Samsung şirketinin akıllı telefonlarla ilgili başarısı gün geçtikçe artıyor ve artan başarı sonucunda üstün tasarımlı akıllı telefonlar piyasaya sunuluyor. Samsung firmasının en son piyasaya sunacağı telefonlardan Samsung Galaxy S7 merakla bekleniyor. Telefonla ilgili çok detaylı bilgiler bulunmamakla birlikte yurtdışı kaynakları üzerinden özellikleri, fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili bilgiler sunulmaya başlandı. Bilgiler sunulmaya başladıktan sonra telefonla ilgili merak giderek artmaya başladı.

Samsung Galaxy S7 Telefonunun Beklenen Özellikleri

Samsung Galaxy S7 özellikleri hakkında henüz net bilgiler açıklanmış değil. Ancak yurtdışından edinilen bazı bilgilere göre telefonun çok ince bir kasaya sahip olacağı ve yazılımlarının güncel yazılımlar olacağı belirtildi. Öte yandan 6 GB Ram bellek, 30 megapiksel arka ve 7 megapiksel ön kamera beklenen özellikler arasında yerini aldı. 5.5″ 4K çözünürlüğe sahip super amoled ekran, Samsung Galaxy S7’ye ait aktarılan özelliklerden sadece birkaçı olduğu belirtiliyor.

Samsung Galaxy S7 Fiyatı

2016 Mart ayında piyasaya sunulacağı belirtilen Samsung Galaxy S7 fiyatı çok merak edilen konular arasında. Ancak telefonun fiyatıyla ilgili çok net bilgiler bulunmamakla birlikte 3500 civarı bir fiyat biçileceği tahmin ediliyor. Ancak o dönemki şartların göz önüne alınarak bu fiyatlarda dalgalanmalar olabileceği gerçeğini unutmamak gerekir. Fakat her şeye rağmen cihazın büyük bir kitleye hitap etmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy S7 Kılıfı Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 kılıfı için klavyeli kılıf öngörüldüğü bazı kaynaklardan aktarılan bilgiler dahilinde bulunuyor.  Daha önce Samsung firmasının Note 5 için öngörmüş olduğu klavye aksesuarını Samsung Galaxy S7 içinde tercih etmiş gözüküyor. Samsung Galaxy S7 kadar seçilecek aksesuarlarda çok merak ediliyor. Telefonu tamamlayan aksesuarların seçimi kullanıcıların en çok merak ettiği konuların başında geliyor. Samsung’un diğer teflonlarında tercih ettiği aksesuarları Samsung Galaxy S7 içinde tercih ettiği gelen bilgiler arasında bulunuyor. Seçilecek telefon kılıfının alttan takılarak kullanılacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy S7 Klavyeli Kılıfın Özellikleri Nasıl Olacak?

Samsung Galaxy S7 klavyeli kılıfın özellikleri incelendiğinde telefona alttan yerleştirileceği biliniyor. Tam boy olma özelliğine sahip bu klavyeli kılıf Qwerty klavyeye sahip bulunuyor. Samsung Galaxy S7 klavyeli kılıfın kullanıcıların ihtiyacını karşılayabilecek nitelik ve özelliklere sahip olduğu yine verilen bilgiler arasında yerini alıyor. Samsung Galaxy S7 bütün aksesuarları önemli olmakla birlikte özellikle klavye aksesuarına daha fazla önem verilmiş gözüküyor. Samsung firması BlackBerry Priv modelinde de Qwerty klavye kullanmıştı. Tıpkı o modelinde olduğu gibi Samsung Galaxy S7’de  Qwerty klavye tercih edilmiş. Ancak Samsung Galaxy S7  modelinde en ön planda tutulacak aksesuarın klavye olduğu şimdiden belli oldu. Kullanıcılarına rahat bir kullanım imkanı sunan Samsung firması Samsung Galaxy S7 ile rahatlık, şıklık, kolay kullanım imkanı sunarken üst seviyede teknoloji kullanıyor.

Samsung Galaxy S7 Kılıfı Neden Kullanılmalıdır?

Samsung Galaxy S7 kullanmak isteyenler telefonlarını düşme ve çizilmeye karşı korumak için özel tasarımlı kılıfları tercih etmeleri çok önemlidir. Bu sayede telefonlarınızı rahatlıkla kullanabilecek ve telefonunuzun herhangi bir zarara uğramasını engelleyebileceksiniz. Samsung Galaxy S7 kılıfı kullanımı oldukça kolay ve hareket serbestisi tanıyan bir özelliğe sahip olacağı konuşuluyor. Ayrıca çok ince bir tasarıma sahip olan Samsung Galaxy S7   telefonunun görüntüsünü bozmayacak niteliklere sahip bir kılıfı piyasaya sunmaya hazırlanıyor.

Samsung Galaxy S7 için Hangi Ekran Koruyucu Kullanmalıyım?

Çok fazla para ödeyerek satın aldığınız bu muhteşem cihaz için kuşkusuz en iyi korumayı sağlayan galaxy S7 ekran koruyucu film tercih edilmelidir. 2015 yılında kullanıcıların en çok tercih ettiği ve kırılmaz ekran koruyucu kategorisinde Türkiye de en çok güven veren marka olarak kullanıcılarının ilk tercihi olan Buff ekran koruyucu filmleri tavsiye ederiz. Buff ekran koruyucu  film yapılan sayısız testlerden başarı ile geçen bir Güney Kore markasıdır. Pek çok yapılan en ağır testlerden başarı ile geçen marka ayrıca resmi kurumlardan aldığı belge ile bu testlerdeki başarısını desteklemektedir. Sizde telefonunuza zarar gelmesini istemiyorsanız tercihiniz Buff ve www.bufflabs.com.tr olmalıdır.

 

Bu içerik 08.01.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 4483 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz