Yükleniyor..
Menü

iPhone SE ve Buff Ekran Koruyucu Film Tasarımı

iPhone SE Ekran Koruyucu Film Seçimi

Apple’ın yeni gözdesi iPhone Se ilk tanıtımını tüm dünyaya yaptı. Piyasaya hızlı ve güçlü bir giriş yapan iPhone Se ekran özellikleriyle dikkat çekiyor. 12 mega piksel çözünürlük ve 4inç ekranıyla akıllı telefon ekran piyasasına yeni bir soluk getiriyor.

 Boyut olarak küçük bir dizayna sahip olan iPhone Se boyutu ve ekran özellikleri arasındaki tasarım ile göz dolduruyor. Böylesine güçlü bir ekran tasarımı elbette yalnız kalmayacaktır. iPhone Se ekran koruyucu seçenekleri de hemen ardından geliyor.

iPhone Se görüntü kalitesi ve görüntü donanımına verdiği önemle iPhone Se Ekran Koruyucu film seçimi hakkında düşünmeye sevk ediyor. iPhone kullanıcıları için yeni bir deneyim olacak olan bu model performansını koruması açın uygun koruyucu film seçeneklerine ihtiyaç duyuyor.

Darbe Emici Ekran Koruyucu Film Seçenekleri

Piyasada dolaşım halinde olan iki tür film koruyucu seçeneği vardır. Bunlardan birincisi camolarak tabir edilen Cam materyalden üretilen kırılaz koruyucu filmdir, bu filmlerin dezavantajı tek kullanımlık olması ve zamanla hava boşluğu yaratarak telefonun yüzeyinden atmasıdır.

Silikon bazlı Buff ekran koruyucu filmler tek kullanımlık değildir. 4 Katmalı özel teknolojisi ile iPhone SE yi etkin şekilde koruma sağlayacak şekilde üretilir ve ekran yüzeyinde hava boşluğu yaratmaz.

iPhone Se İçin En Uygun Ekran Koruyucu Film

Sizler için çok değerli olan bu yepyeni iPhone nasıl bir koruyucu film ile daha kullanışlı olur? Model çok yeni ve hassas özelliklere sahip olduğundan şeffaf yani parlak koruyucu film daha uygun görünüyor. Bu bağlanda dabrbe emici ve parlak özellikte  iPhone Se için en uygun koruyucu film Buff tasarımcılarının belirlediği ölçülerde en iyi kullanıcı deneyimini hedefleyerek satışa sunulmuştur. rBu denli hafif bir tasarım için parlak ekran koruyucu seçimi çok önemlidir. Kendi kullanım tarzınıza göre bir seçim yapmalısınız

 

Ek Resimler

Bu içerik 25.03.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 1932 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz