Yükleniyor..
Menü

iPhone 6s İçin Kırılmaz Önlem | BUFF


            Geçmişten günümüze bakıldığında teknoloji alanındaki gelişmeler akıl alacak gibi değil.10 yıl önce sorsalar kim tahmin edebilirdi ki şuan ki gelişmemizi. Bu gelişmeyle beraber telefonlar akıllı telefona dönüştü. Herkesin elinde her gün gördüğümüz ve kendimiz de sürekli kullandığımız telefonlar artık insanların en değerli aletleri olmuş görünüyor. Bu gelişmeyle Apple olarak dünyaca bilinen şirketin ürettiği telefon serisi olan İphone telefon almak isteyen herkesin tercihi olmuş görünüyor. 

            Kısa süre içinde çıkardığı telefonların bir yıla kalmaz yeni üst modelleri çıkmakta geç kalmıyor ve kullanıcılarını yeni özelliklerle tanıştırıyor. Teknoloji ile gelişen İphonelar her yeni bir telefon çıkardığında tasarım ve görünüş açısından göze daha çok hitap eden ve bir önceki telefona göre daha ince oluyor. Bu son zamanlarda çıkarmış olduğu İphone 6 bunun en iyi örneği görünüyor. İnce ve şık tasarımı ile insanları kendine çekerken özellikleri bakımından da ihtiyaçları karşılıyor ve memnun ediyor.

 

            Fakat telefonlar ilerledikçe daha lüks oluyor fakat daha kırılgan oluyor. Telefonunun zarar görmesini istemeyen birisi onu çok dikkatli kullanması gerekiyor. Günlük hayatta rastladığımız insanların çoğunun telefonunda bir sorun oluyor. Ya ekranı çizik, ya ekranı kırılmış ya da direk telefon paramparça olmuş. Buna önlem olarak çıkan ekran koruyucular ekrana gelen zararı minimuma indirmiş görünüyor. 

            Eğer telefon aldığınızda gerçekten güzel kullanmak istiyorsanız telefonlarınıza ekran koruyucu almalısınız. Dışarı çıkarken genelde erkeklerin cebine koyduğu telefonlar cepte bulunan anahtar, madeni para ya da bunun gibi demirden zarar verecek şeyler telefonun ekranını çizerek görüntüsünü bozmakla kalmayıp telefonun dokunmatik özelliğine de zarar verebilir. 

            Tabi bu durum sadece erkekler de değil aynı zamanda kadınlarda da rastlanmakta. Rastgele çantaya atılan bir telefon yürüme esnasında çantadaki sivri cisimlere çarparak yine ayni şekilde zarar görüyor. Bu durumlarda telefonun ekranını korumak için üretilen ekran koruyucu jelâtinler telefonun ekranına zarar gelmesini önlüyor böylece herhangi bir darbede ekranda bir zarar oluşmuyor.

 

            Zamanla yere düşürdüğümüz telefonlar hızla yere çarpmasından dolayı bu ekran koruyucular da fazla koruyamadığından dolayı yine telefonlar zarar görüyor. Ve en son olarak son zamanlarda sık sık duymuş olduğumuz kırılmaz ekran koruyucular var. Bu koruyucular adeta telefon camı gibi kalın fakat göze batmayan bir tasarıma sahip. Diğer ekran koruyucuların aksine bu kırılmaz cam koruyucular birkaç kattan oluşuyor. 

            Ekrana bir şey sürttüğünüzde dahi kırılmaz cama bile zarar vermediğini göreceksiniz. Eğer sizde iphone gibi bir telefona sahipseniz garanti olması için iPhone 6s Ekran Koruyucu almalısınız. Bahsettiğimiz son zamanlarda çıkan buff kırılmaz filmler İphone 6s için özel olarak çıkanları da var. Bu ekran koruyucu darbe emici ekran koruyucu film olarak geçer. Çok iddialı olan bu ekran koruyucu dünyanın en sert ekran koruyucusudur. Bu Buff Koruyucu film 4 kattan oluşmaktadır. 

            Her bir katmanın farklı bir özelliği vardır. Bu katmanlar sayesinde telefona gelecek herhangi bir darbe herhangi bir hasar vermez. Eğer İphone 6s almak istiyorsanız iPhone 6s Ekran Koruyucu ile telefonunuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Günümüzde telefonlara servet yatıran insanlar bir sürüyken bunların çoğu telefonlarına gereken özeni göstermiyor. 

            Telefona zarar geldikten sonra önlem alan insanlar iş işten geçtikten sonra yapması herhangi bir çözüm sağlamıyor. Bu sebeplerden dolayı üretilen ekran koruyucular fazla bir masrafa sokmadan telefonlarınızı darbelere karşı korumanızı sağlıyor. Eğer bir İphone 6s iniz varsa ve herhangi bir önleminiz yoksa iPhone 6s Ekran Koruyucu almalısınız.

Bu içerik 23.07.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2263 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz