Yükleniyor..
Menü

Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge Buff Ekran Koruyucu Filmleri

Yorumları oku (3)

Samsung Galaxy S7 Ekran Koruyucu Filmler

Galaxy S7 Samsung markasının en pahalı akıllı telefonlarından biridir. Telefon alındığında, özel kasko yaptırılmazsa ekran kırıkları garanti içinde değerlendirilmeyecektir. Dolayısıyla ekran için bir önlem almak gerekir. Buff ekran koruyucular ekranları darbelere karşı korumak için tercih edilen en mantıklı yöntemdir. Eğer sizler de telefonunuzun ekranına gelecek olan darbelerden korkuyorsanız bu ekran koruyuculardan birini satın alabilirsiniz. Samsung Galaxy S7 ekran koruyucu film almak için sitemizi tercih ettiğinizde bu ürünleri en uygun fiyata alma şansınız olacaktır. Aynı zamanda sitemizde satışı yapılan ürünler orijinal ürünlerdir ve kesinlikle taklit değildirler. Bu sayede sitemizden alışveriş yaparken kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Buff ekran koruyucular son dönemde binlerce satmıştır. Bunu fırsat bilen bazı kişiler ekran koruyucuları taklit etmiş ve daha ucuz fiyatlarla piyasaya sürmüşlerdir. Bu ürünlere aldanmamak için alışverişlerinizi güvenli sitelerden yapmanız gerekecektir. Ancak bu sayede dolandırılmadan ve mağdur olmadan telefonunuz için en iyi ekran koruyucu filmi almış olursunuz. Ekran koruyucu filmler sadece çizikler için değil ekrana gelecek darbeler için de tercih edilmelidir.

Buff Kırılmaz Ekran Koruyucu Galaxy S7

Galaxy S7ve Galaxy S7 edge ekran koruyucu almak istiyorsanız bu ekran koruyucu için Buff markasını tercih edebilirsiniz. Bu marka ekran koruyucu üreten firmalar arasında en iyisidir ve Buff marka ekran koruyucular her türlü darbeyi emebilirler. Bunun nasıl olduğunu merak eden ya da buna inanmayanlar test videolarını izleyebilirler. Test videoları sayesinde ekran koruyucunun ne kadar sağlam olduğunu gözlerinizle görebilirsiniz. Buff ekran koruyucular genel olarak normalden pahalı telefonlar için üretilmiştir. Yani bu telefonların korunması için Buff marka ekran koruyucuları tercih etmek gerekir. Bilindiği gibi ekran konusunda yaşanan problemler garanti kapsamında değerlendirilmez. Bu nedenle bu gibi sorunlar için kullanıcıların kendisinin önlem alması gerekir. Aksi halde sorun yaşanabilir.

Galaxy S7 ekran Koruyucu Film

Galaxy S7 ekran koruyucu film almak isteyen kişiler sitemizi tercih ederek almak istedikleri filmi sitemizden satın alabilirler. Bunun için oldukça uygun bir ücret ödemek yeterli olacaktır. Ekran koruyucu filmler çoğu zaman sadece çizilmelere yönelik olarak alınır. Fakat Buff marka ekran koruyucular telefona gelen darbeleri de emerler. Dolayısıyla telefon her anlamda mükemmel bir şekilde korunmuş olunur. Eğer siz de vakit kaybetmeden bir ekran koruyucu almak istiyorsanız sitemizden sipariş verebilirsiniz. Binlerce liraya aldığınız telefonları korumanın başka bir yolu yoktur. Buff ekran koruyucularının ne kadar dayanıklı olduğunu görmek istiyorsanız bu konuda çekilen test videolarını izlemeniz yeterli olacaktır. Bu videoları Türkçe olarak da izleyebilirsiniz.

Ekran Koruyucu Dayanıklı Film

Kaliteli bir ekran koruyucu film almak için yapmanız gereken ilk şey tercih edeceğiniz ekran koruyucunun Buff marka olmasıdır. Buff marka ekran koruyucular diğerlerine nazaran daha kaliteli oldukları için fiyatları da biraz daha pahalıdır. Fakat alacağınız ekran koruyucunun oldukça kaliteli olması doğru bir seçim yaptığınızı gösterir. Galaxy S7 ekran koruyucu film almak isteyen kişiler de tercihlerini Buff marka ekran koruyuculardan yana yapmalıdırlar. Aksi halde basit bir ekran koruyucu bu kadar pahalı olan bir telefonu koruyamayacaktır. Dilerseniz sitemizdeki ekran koruyucu modellerine göz atarak bir ekran koruyucu seçebilirsiniz. Böylece en kaliteli modellerden birine sahip olarak telefonunuz için en iyi korumayı sağlarsınız. Kaliteli bir ekran koruyucu seçmek için ilk olarak onun markasına bakmak gerekecektir. Buff en kaliteli ekran koruyucu modellerinden biri olduğu için bu marka ekran koruyucuları da tercih edebilirsiniz. ve bu adresten satın alabilirsiniz https://www.bufflabs.com.tr/urunler/samsung-galaxy-s7.html

Bu içerik 03.02.2016 tarihinde yayınlandı ve toplam 10255 kez okundu.

Yorumlar (3)

  • Kullandıgım arka kapakdan dolayı yanlarda üst ve alt kısımlarda biraz bosluk kalan bi koruyucu arıyorum tam sıfır olmasını istemiyorum s7 edge koruyucunun üst ve altlardan boşluk kalıyormu sıfırmı hizalanıyor?

  • Admin

    Kılıf kullanımı için boşluk bırakılmaktadır. 

  • Kalite bakımından 1 numarasınız buna itirazım yok ama s7 için üretilen ekran koruyucu sırf kenarlarındaki o 2 mm lik boşluk içiin çok kötü. Kavisli yapılabilirdi

  • Samsung s7 için ekran koruyucu aldım sitenizden orjinalliğinide kontrol ettim bir problem yok falat ciddi şekilde kenarlardan boşluk kalıyor ekranın tamamını kapatmasını beklemiyordum zaten falat sağ ve sol kenarlardaki uygulamaları bile açarken çeyrek kadarı koruyucunun dışında ciddi pişmanlık oldu ilk ve son kullanışım olur buff ekran koruyucusunu

  • Admin

    Merhaba, Buff ekran koruyucu diğer koruyuculara göre biraz daha kalındır. Kavislerde atma olduğu için ekranları tam olarak kaplamamaktadır.

YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz