Yükleniyor..
Menü

Destek

BUFF Shock Emici Streç Filmin Uygulanması.Buff Filmin Uygulanması

ResimBuff'ın uygulanmasında tutucu serbest dolaşım hava kabarcıklarının yok olması 24 ila 48 saat arasında kendiliğinden dağılarak yok olacaktır.
Uygulama zamanı ve kabarcıkların kendiliğinden dağılarak kaybolması havanın ısı durumuna göre değişebilir.

BUFF Labs'ın Sahtelerini Ayırt Edin

Buff Labs'ın üretmiş olduğu dirençli koruyucu film dünya çapında büyük ilgi gördüğünden dolayı bir çok taklidi üretilmiştir. Sahtelerini ayırt etmeniz için bazı öneriler ve püf noktaları destek kısmının ikinci kategorisinde dokuman olarak verilmiştir. BUFF'ın Türkiye'deki resmi olan tek satıcısı SETA TELEKOMÜNİKASYON  BİLİŞİM ORGANİZASYON İTHALAT İHRACAT SAN VE TİC LTD ŞTİ firmasıdır haricinde hiç bir satıcısı yoktur.

BUFF Labs Garanti Kapsamı

BUFF ekran koruma filmi düzenli çizilmez ekran koruma, günlük kazalara karşı geliştirilmiş darbe korumasını sağlamak için tasarlanmıştır. Kullanıcı ve Tüketici,  Buff Labs'ın sorumluluğunun münhasıran ekran koruma filmin değiştirilmesi ile sınırlı olduğunu kabul eder. Hiçbir koşulda Buff Labs ve Buff Labs'ın ürünleri ile birlikte kullanılan (elektronik dahil) tüm öğeler için sorumlu olmayacaktır. Buff Labs dirençli koruyucu streç filmin doğru uygulamasını, ne de film tarafından korunan içeriklere herhangi bir zarardan sorumlu değildir. BUFF kullanıcının memnuniyetini içeriğini katmanlar ile koruyucu sağlaması için kullanıcının sorumluluğundadır.

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz