Yükleniyor..
Menü

AKILLI TELEFONLARINIZIN KULLANILMAZ HALE GELMESİNİ İSTEMİYORSANIZ BU KIRILMAZ FİLM TAM SİZE GÖRE !

            Son zamanlarda ortaya çıkan yeni akıllı telefonlar inanılmaz derecede yüksek fiyatlardan satışa sunulmakta. Bu telefonların inanılmaz teknolojisi hayatımızı çoğu noktasında kolaylaştırmakta ve çok daha basit hale getirmekte. Telefonlarımızın bu denli önemli olması koruma konusunda da hassas olmamıza neden olmakta.

 

            Akıllı telefonların kullanımının artması ile pek çok sorunda baş göstermiş durumda. Bu sorunların başında ise düşüp ekran kırılması ve bu ekran kırılmasının firmalar tarafından garanti kapsamına alınmaması. Yeni teknoloji ile çıkan telefonlarda ekranların normalden oldukça fazla büyük olması her ne kadar kullanışlı ve güzel görünümlü olmasına neden olsada aslında bu tip ekran kırılması olaylarının da ana sebebi. Şu anda piyasaya sürülen çoğu telefon 4 inc ve daha fazlası büyüklüğünde ekrana sahip. Bundan dolayı ekran kırılmalarının da artışı önemli ölçüde fark edilmektedir.

 

             Türkiye' ye yeni gelecek Galaxy Note 5' te bu büyük ekranlı telefonlardan biri. 5.7 inç olduğu tahmin edilen telefon için şimdiden korkular başlamış durumda. Telefon piyasaya sürüleceği zaman diliminde pek çok kişinin dikkatini çekti bile. Büyüklüğü ve güzelliği ile sizler için kullanışlı olmanın yanında zorluklarda yaratabilir. İşte bu konuda sizler için oldukça başarılı bir hizmet sunmaktayız.

            Sizde Galaxy Note 5' in o teknolojik özelliklerini uzun süre kullanmak istiyorsanız sizler için oldukça güzel bir teklifimiz var. Uzun yıllardır telefon camları üzerine yaptığımız çalışmalar sayesinde telefonların eski kırılan cam özelliklerini ortadan kaldırıp tamamıyla sağlam bir yapıya ulaşmasını sağlıyoruz.

 

            Galaxy Note 5 ekran koruyucu üretimini de şimdiden gerçekleştirdik. Kırılmaz cam ürünümüz sayesinde artık telefonunuz konusunda sıkıntı yaşamanıza gerek yok. Tek yapmanız gereken bu özel camı telefon ekranınıza takmak ve koruma altına almak.

 

            Buff ekran olarak adlandırılan ürünümüz özel bir üretimdir. Darbe koruyucu olarak görev yapar. Bu ekranın sağlamlığı ona anti çekiç ismini de almasını sağlamıştır. Üstelik kullanmak zorunda kaldığınız büyük ve renkli kapaklar yerine çok daha sağlam olan buff ekran çok daha rahat ve estetik açıdan çok daha iyi görünecektir. Bu dayanıklı ekran tam olarak 4 adet film tabakadan oluşmaktadır.

            Her bir film katmanı farklı görevleri üstlenmesi için tasarlanmıştır. Bu katmanlardan ilk ikisi herhangi bir tepki oluşması esnasında yastıklama görevi yapacaktır. Bunlardan ilki şok dalgasını emme özelliğini gösteren şok emici filmdir. Diğeri ise bu şok dalgasından sonra Anti- şok dalgasını tamamen durduran etkiye sahiptir. Bu etkinin ortadan kalkması ile birlikte etki diğer film tabakalarından eşit olarak dağıtılarak yok edilir. Böylelikle hiç bir sorun çıkmadan Galaxy Note 5 ekran koruyucu ürününüz kırılmaya karşı tamamen korunmuş olacaktır.

 

 Ayrıca yeni ürünlerimizde bir telefoncuya gerek kalmadan kendiniz evde takabileceğiniz şekilde tasarımlar elde ettik. Artık ilk taktığınızda oluşan ufak hava kabarcıkları ilk iki gün içinde kendiliğinden yok olur ve bu sorunda ortadan kalkar.

 

            Sizde yüksek meblağlara satın aldığınız Galaxy Note 5'inizi çok küçük bir meblağ ile koruma altına alabilirsiniz. Bu sayede rahatlıkla telefonunuzu kullanabilir ve kırılma veya etki alma gibi şeylerin önüne geçebilirsiniz. Sizler için üretilen bu yeni ürünümüz hem uygun fiyatta hem de son teknolojide.

            Bu özellikleri sayesinde garantinin size ödenek sağlamadığı ekran kırılmalarını çok daha az maliyetle önlemiş olabileceksiniz. Markamız Türkiye'nin her noktasından size satış imkânı sunmakta. Sizde bu sayede hem internet siteleri üzerinden hem de mağazalardan görerek ürünümüzü satın alabilir ve artık telefonlarınızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu içerik 23.07.2015 tarihinde yayınlandı ve toplam 2761 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

Benzer İçerikler

Kullanma Klavuzu

Buff Filmin Uygulanması

BUFF Labs`Video

İletişim Bilgilerimiz